Hakkımızda

Strateji Grup Bilişim Teknolojileri, 2005 yılında sektör ihtiyaçlarına yönelik yazılım geliştirerek, en doğru çözümü en kısa sürede sunmayı, en iyi hizmet politikasını müşterileri ile buluşturmayı ilke edinerek Ankara’da sektördeki deneyimleri 90’lardan gelen bir kadro ile kurulmuştur.

Firmamızın temel hedefi, koşulsuz tüketici memnuniyetini esas alarak sektörde sayılı firma tarafından sunulabilen üstün hizmet ve ürün kalitesini kişisel ve kurumsal müşterilerinin beğenisine sunmaktır.

Kurulduğumuz günden bu zaman kadar kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren birçok müşterisine başarıyla özel çözümler üretmiştir. 2015 yılı hedefleri ile faaliyetlerine müşteri ayrımı göstermeksizin ve işin büyüklüğünü önemsemeksizin; Kurumsal Web Sitesi, Mobil Teknolojiler ve Mobil Uygulamalar, Özel Yazılım Projeleri, GIS ve Mobil Takip Sistemleri, Dokunmatik Sistemler gibi alanlarda çok sayıda proje geliştirmiş ve sektöre çok sayıda yenilik sağlamıştır.

İlk 10 yıl büyüme hedeflerimiz doğrultusunda, sektörde Bilgi Teknolojileri, Mühendislik Hizmetleri ile Network, Kamera Güvenlik Sistemleri Altyapı ve Teknik Destek alanlarında faaliyet gösteren iki firmayı 2008 ve 2013 yıllarında bünyesine katmıştır.

Günümüzde STRATEJİ GRUP BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ELEKTRONİK İNTERNET HİZMETLERİ YAYIN MEDİKAL EĞİTİM İNŞAAT EMLAK OTOMOTİV MAKİNE SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ticaret ünvanı altında 700.000.-TL sermayesi ve uzman kadrosu ile Ankara’da faaliyet göstermeye devam etmektedir.

 

Mersis No: 0781036755000013

Tescil Tarihi: 04.05.2005

Sermayesi: 700.000.-TL

Vergi Dairesi ve Numarası: Başkent Vd. – 781 036 75 50

Ticaret Ünvanı: Strateji Grup Bilişim Teknolojileri Elektronik İnternet Hizmetleri Yayın Medikal Eğitim İnşaat Emlak Otomotiv Makine Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi